Gran Holding sponsorem książki podróżniczej

Firma Gran Holding jest sponsorem książki podróżniczej Artura Owczarskiego „Droga 66, Droga Matka: o historii, legendzie, podróży”.

Wizja przejechania drogi 66 elektryzuje. To marzenie wielu ludzi. Tak samo było w moim przypadku. Nagle zapadła decyzja – jadę.

Podróż drogą 66 to ściganie horyzontu, odkrywanie sennych amerykańskich miasteczek i przemierzanie bezkresnych przestrzeni południowego zachodu. Dla wielu to podróż życia. Przez otwarte okno w samochodzie słychać szum wiatru i hałas wybijających rytm opon toczących się po asfalcie, a w tle amerykańskie standardy rockowe płynące z radia. Najsłynniejsza droga Ameryki słusznie kojarzy się z brodatymi motocyklistami, motelami, jedzeniem w przydrożnych restauracjach, kelnerkami stale uzupełniającymi kubki rozwodnioną kawą, a także z neonami – jej znakami rozpoznawczymi. Route 66 to oblicze prowincjonalnej Ameryki, bez przepychu, luksusowych rezydencji i jachtów, pełne osobliwości i charakterystycznego uroku, który sprawia wrażenie, że cofamy się w czasie.

Artur Owczarski podróżuje po świecie od prawie dwudziestu lat. Wielokrotnie Był w Chinach, wiele miesięcy spędził w USA – głównie na Florydzie, w Teksasie i w Kalifornii. Prawie rok mieszkał w Hiszpanii, zwiedził większość Europy. Na mapie jego podróży jest Afryka, Indochiny. Był w Himalajach, nurkował w Polsce, Chorwacji i Kenii.

Jest żeglarzem. Ma uprawnienia skippera. Jest pasjonatem zegarmistrzostwa, prywatnie tatą trójki dzieci.

Jak pisze na swoim blogu „Życie to droga, a ja swojej nieustannie szukam.

Wojciech Szubert reprezentujący Gran Holding od wielu lat wspiera różne inicjatywy potrzebujące wsparcia finansowego, a że prywatnie jest pasjonatem podróży i motoryzacji – obok takiego projektu nie mógł przejść obojętnie.

wojciech szubert gran holding

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *